Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення" 

Проект рішення виконкому міської ради "Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2012 рік та проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2013 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан роботи по розгляду звернень громадян за 2012 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу міського центру соціального захисту населення у 2012 році"

Проект рішення виконкому міської ради "Про визначення видів оплачуваних громадських робіт у 2013 році."

Проект рішення виконкому міської ради "Про визначення на 2013 рік підприємства та видів громадських робіт для засуджених і притягнутих до адміністративної відповідальності осіб."

Проект рішення виконкому міської ради "Про внесення змін до рішень виконкому міської ради від 24.11.2010 року № 20, 21, 23 та від 21.11.2012 року № 250."

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу міських дільничних інспекторів міліції з населенням міста."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми реформування систем теплопостачання в м. Овручі на 2008-2013 роки. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан проживання і виховання дітей в кризових сім’ях."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту м. Овруч на 2013 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про тимчасове призупинення роботи міських дошкільних навчальних закладів в літній період 2013 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення в місті весняного місячника по охороні природи, благоустрою, санітарній очистці та посадці дерев."

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ-й квартал 2013 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження Плану заходів щодо виконання в м. Овруч Програми щодо запобігання і протидії корупції в м. Овруч на 2013 – 2015 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження персонального складу організаційного комітету з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення м. Овруч від фашистських загарбників. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання погодження КП „Комунальник” Овруцької міської ради на отримання дозволу на спеціальне водокористування. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про внесення змін до Статутів дошкільних навчальних закладів м.Овруча."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження плану заходів по проведенню у м. Овручі Другого Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та проведення заходів, пов’язаних із 27-ю річницею Чорнобильської катастрофи."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та святкування у місті 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Овруча на 2010-2014 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку центру дитячо-юнацької творчості, Малої академії, дошкільних навчальних закладів та міської бібліотеки до нового навчального року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про утворення та затвердження складу міської комісії із проведення заходів по реалізації прикінцевих положень Закону України «Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об’єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання дозволу Овруцькому РБК на проведення молодіжної дискотеки на літньому майданчику ."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підсумки проведення в м. Овручі весняного місячника по благоустрою, санітарній очистці та посадці дерев."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми розвитку та збереження зелених насаджень м. Овруча на 2011-2015 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення огляду-конкурсу на краще оформлення об'єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговуванняв м. Овручі. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 19.07.2012 року № 157 «Про затвердження заходів по виконанню  в м. Овруч районних заходів щодо виконання Закону України «Про Загальнодержавну Програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку об’єктів соціально-культурногопризначення, житлового фонду і котелень до роботи в осінньо-зимовий період2013-2014 років."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконкому міської ради на ІІІ-й квартал 2013 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І півріччя 2013 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про дотримання вимог Закону України „Про  звернення громадян” під час розгляду звернень, які надійшли  до виконкому Овруцької міської ради за І півріччя 2013 року. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 18.04.2013 року № 66 “Про підготовку ЦДЮТ, Малої академії, дошкільних навчальних закладів та міської бібліотеки до нового навчального року”."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 20.06.2013 року № 92 “Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення, житлового фонду та котелень до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років ”."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підведення підсумків огляду - конкурсу на краще оформлення об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування  в м. Овручі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання  рішення міської ради від 20.01.2011 № 23 "Про затвердження заходів щодо виконання районної Стратегії розвитку правової освіти населення на 2011-2015 роки"."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІУ квартал 2013 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення у м. Овручі  осіннього місячника по благоустрою, саночистці та озелененню міста."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан підліткової злочинності в м. Овручі та заходи щодо профілактики правопорушень та негативних проявів серед неповнолітніх."

Проект рішення виконкому міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за 9-ть місяців 2013 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження плану заходів щодо підготовки і святкування 70-ї річниці визволення міста Овруча від німецько-фашистських загарбників."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підсумки проведення в м. Овручі осіннього місячника по благоустрою, санітарній очистці та озелененню."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання у місті Овручі районної Програми щодо протидії наркоманії на 2012-2015 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від  20.12.2012 року №256 «Про затвердження заходів щодо виконання в м.Овручі районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів на 2013-2017 роки» та підготовку і відзначення Міжнародного дня інвалідів."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання у м. Овручі районних заходів з профілактики невиробничого травматизму та недопущення на території міста загибелі і травмування людей."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан охорони праці на підприємствах, організаціях і установах, розташованих на території міста та профілактику виробничого травматизму."

Проект рішення виконкому міської ради "Про виконання рішення виконкому міської ради від 16.05.2013 року № 83  «Про затвердження заходів щодо виконання звернень і пропозицій, висловлених на зборах громадян м. Овруча»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про виконання рішення виконкому міської ради від 21.02.2013 року № 24  «Про затвердження плану основних заходів з цивільного захисту в м. Овручі на 2013 рік»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на І-й квартал 2014 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2013 рік та проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2014 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про визначення на 2014 рік підприємства та видів громадських робіт для засуджених і притягнутих до адміністративної відповідальності осіб."

Проект рішення виконкому міської ради "Про визначення видів оплачуваних громадських робіт у 2014 році."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан роботи по розгляду звернень громадян за 2013 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проект міського бюджету на 2014 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про результати роботи міського центру соціального захисту населення за 2013 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про тимчасове призупинення роботи міських дошкільних навчальних закладів в літній період 2014 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу міських дільничних інспекторів міліції з населенням міста."

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання згоди на демонтаж пам’ятника Леніну В.І. по вул. Радянській у м. Овручі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про додаткові заходи щодо обмеження продажу алкогольних напоїв на території м. Овруча."

Проект рішення виконкому міської ради "Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2014 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення в місті весняного місячника по охороні природи, благоустрою, санітарній очистці та посадці дерев."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання  заходів щодо створення сприятливих умов для розвитку в м. Овручі книготоргівлі на 2011-2015 роки, затверджених рішенням міської ради від 16.03.2011 року № 74."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ-й квартал 2014 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження заходів по виконанню звернень та пропозицій, висловлених на зборах громадян м. Овруча."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід проведення в м. Овручі весняного місячника по благоустрою, санітарній очистці та озелененню."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та святкування у місті 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми «Пункти збору мобілізаційних ресурсів у м. Овруч» на 2013-2017 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми розвитку та збереження зелених насаджень м. Овруча на 2011-2015 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про зняття з контролю окремих рішень виконкому міської ради від 20.03.2014 року № 41 та від 24.04.2014 року № 63."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку об’єктів соціально-культурногопризначення, житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період2014-2015 років."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан боротьби із самогоноварінням на території міста Овруча."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І півріччя 2014 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про додаткові заходи безпеки у м. Овручі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 24.04.2014 року № 63 “Про підготовку ЦДЮТ, Малої академії, дошкільних навчальних закладів та міської бібліотеки до нового навчального року”."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан роботи по розгляду звернень громадян за перше півріччя 2014 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про тимчасову заборону проведення видовищно-розважальних заходів на території м. Овруч."

Проект рішення виконкому міської ради "Про зняття з контролю рішення виконкому міської ради від 20.02.2014 року № 23."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження схеми руху транспортних засобів."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку центру дитячо-юнацької творчості, Малої академії, дошкільних навчальних закладів та міської бібліотеки до нового навчального року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 19.06.2014 року №105 “Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення, житлового фонду та котелень до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років ”."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІУ квартал 2014року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення у м. Овручі  осіннього місячника по благоустрою, саночистці та озелененню міста."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан підліткової злочинності в м. Овручі та заходи щодо профілактики правопорушень та негативних проявів серед неповнолітніх."

Проект рішення виконкому міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за 9-ть місяців 2014 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про зняття з контролю окремих рішень виконкому міської ради."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання у місті Овручі районної Програми щодо протидії наркоманії на 2012-2015 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан протипожежного  водопостачання м. Овруча."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від  20.12.2012 року №256 «Про затвердження заходів щодо виконання в м.Овручі районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів на 2013-2017 роки» та підготовку і відзначення Міжнародного дня інвалідів"

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання у м. Овручі районних заходів з профілактики невиробничого травматизму та недопущення на території міста загибелі і травмування людей."

Проект рішення виконкому міської ради "Про зняття з контролю рішення виконкому міської ради від 16.10.2014 року № 177."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги транспорту КП „Комунальник” Овруцької міської ради."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан охорони праці на підприємствах, організаціях і установах, розташованих на території міста та профілактику виробничого травматизму."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на І-й квартал 2015 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2014 рік та проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2015 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проект міського бюджету на 2015 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан роботи по розгляду звернень громадян за 2014 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про визначення видів оплачуваних громадських робіт у 2015 році."

Проект рішення виконкому міської ради "Про визначення на 2015 рік підприємства та видів громадських робіт для засуджених і притягнутих до адміністративної відповідальності осіб."

Проект рішення виконкому міської ради "Про погодження КП «Комунальник» графіків подачі питної води для населення на 2015 рік. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про зняття з контролю окремих рішень виконкому міської ради."

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу міських дільничних інспекторів міліції з населенням міста."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у м. Овручі на 2012-2015 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за 2014 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження на 2015 рік розміру технологічних витрат питної води при транспортуванні та норм витрат питної води для споживачів. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2015 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження заходів по виконанню критичних зауважень та пропозицій, висловлених на загальних  зборах громадян м. Овруча. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення в місті весняного місячника по охороні природи, благоустрою, санітарній очистці та посадці дерев."

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ-й квартал 2015року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про тимчасове призупинення роботи міських дошкільних навчальних закладів в літній період 2015 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження цін і тарифів на деякі види послуг КП „Комунальник” Овруцької міської ради."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги транспорту КП „Комунальник” Овруцької міської ради."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку дошкільних навчальних закладів міста до нового навчального року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід проведення в м. Овручі весняного місячника по благоустрою, санітарній очистці та озелененню."

Проект рішення виконкому міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та проведення заходів, пов’язаних із 29-ю річницею Чорнобильської катастрофи."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та святкування у місті 70-ї річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Європі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження розпоряджень Овруцького міського голови від 20.03.2015 року № 11-к та від 27.03.2015 року № 20."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми «Пункти збору мобілізаційних ресурсів у м. Овруч» на 2013-2017 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми розвитку та збереження зелених насаджень м. Овруча на 2011-2015 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердженняскорегованихтарифів на послуги водопостачання "

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження цін і тарифів на деякі види послуг КП „Комунальник” Овруцької міської ради."

Проект рішення виконкому міської ради "Про зняття з контролю окремих рішень виконкому міської ради."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення, житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан проживання і виховання дітей в кризових сім’ях."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконкому міської ради на ІІІ-й квартал 2015 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги з утримання  будинків і спорудта прибудинкових територій"

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І півріччя 2015 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан роботи по розгляду звернень громадян за перше півріччя 2015 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги з утримання  будинків і спорудта прибудинкових територій"

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 16.04.2015 року № 39 “Про підготовку дошкільних навчальних закладів до нового навчального року”."

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу міського центру соціального захисту населення."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та святкування Дня міста Овруча."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 19.07.2012 року № 157 «Про затвердження заходів по виконанню  в м. Овруч районних заходів щодо виконання Закону України «Про Загальнодержавну Програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про зняття з контролю рішення виконкому міської ради від 18.03.2015 року № 26."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 18.06.2015 року № 70 “Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення, житлового фонду та котелень до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років”."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання  рішення міської ради від 20.01.2011 № 23 "Про затвердження заходів щодо виконання районної Стратегії розвитку правовоїосвіти населення на 2011-2015роки"."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІУ квартал 2015 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення у м. Овручі осіннього місячника по благоустрою, саночистці та озелененню міста."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан підліткової злочинності в м. Овручі та заходи щодо профілактики правопорушень та негативних проявів серед неповнолітніх."

Проект рішення виконкому міської ради "Про звіт про виконання міського бюджету за 9-ть місяців 2015 року."