Графік прийому депутатами міської ради

 

Прізвище, ім`я,

по-батькові

Місце роботи,

посада

Дні та години прийому громадян

Місце прийому громадян

1

Васькевич

Сергій Миколайович

Приватний

підприємець

І — ІІІ  Понеділок

з 1100 до 1300

Вул. Фрунзе

буд.11а

2

Ващенко

Михайло Семенович

Начальник Овруцького управління газового господарства

Остання п`ятниця

з 1000 до 1200

Зал

міської ради

3

Гавриловський

Петро Ілліч

Пенсіонер

І — ІІІ Четвер

з 1200 до 1400

Зал

міської ради

4

Доброноженко

Володимир Володимирович

Пенсіонер

П`ятниця

з 1000 до 1200

Зал

міської ради

5

Дрозд

Євген Іванович

Тимчасово не працює

І — ІІІ Середа

з 1400 до 1600

Зал

міської ради

6

Дяченко

Анатолій Миколайович

Головний інженер ОУ “Водного господарства”

Четверг

з 1000 до 1200

Овруцьке

МУВГ

7

Жук

Сергій Петрович

Завідувач відділом з питань регулювання земельних відносин, містобудування та комунального майна

І — ІІІ Четвер

з 1100 до 1300

Міська рада

каб. №12

8

Зьолко

Руслан Петрович

Тимчасово не працює

Середа

з 1000 до 1200

Будинок Побуту

кабінет №35

9

Каплюк

Валерій Іванович

Головний лікар державної санітарно-епідеміологічна служби

Понеділок

з 1000 до 1200

Каб головного лікаря

10

Левківський

Микола Анатолійович

Приватний

підприємець

І — ІІІ Середа

з 1000 до 1200

Зал

міської ради

11

Левківський

Петро Іванович

Лікар ветеринарної медицини Овруцької ПДВСКН

Понеділок

з 1000 до 1200

Зал

міської ради

12

Левківський

Станіслав Олександрович

Головний лікар комунальної установи ЦПМСД

Понеділок

з 1000 до 1200

вул. Радянська 41

Каб. головного лікаря

13

Лобик

Сергій Анатолійович

Вчитель

ЗОШ с. Невгоди

І — ІІІ  Понеділок

з 800 до 1000

Зал

міської ради

14

Левченко Володимир Петрович

Старший офіцер відділеня комплектування Мобілізований до ЗСУ

 остання Субота місяця

з 1300 до 1500

Овруцький військовий комісаріат

15

Першин

Микола Михайлович

Директор

ПП “Першинбудінвест”

Вівторок

з 1400 до 1600

Зал

міської ради

16

Почтар

Сергій Богданович

Приватний

підприємець

Середа

з 1000 до 1300

Вул. Радянська

буд. 47

 

17

Приймак

Георгій Леонідович

Пенсіонер

І - ІVП`ятниця

з 1400 до 1600

Зал

міської ради

18

Ракитянський

Сергій Анатолійович

Приватний

підприємець

І — ІІІ Четвер

з 1000 до 1200

Зал

міської ради

19

Редчиць

Тамара Іванівна

Приватний

підприємець

Середа

з 1200 до 1400

Зал

міської ради

20

Рибинський

Володимир Володимирович

Пенсіонер

Вівторок

з 1000 до 1200

Зал

міської ради

21

Середюк

Віктор Миколайович

Пенсіонер

ІІ — ІІІ Вівторок

з 1200 до 1400

Зал

міської ради

22

Степанчук

Микола Анатолійович

Приватний

підприємець

Середа

з 1000 до 1300

Вул. Радянська

буд. 47

23

Туровець

Марія Олександрівна

ПП Аптека

Фармацевт

Четвер

з 1400 до 1600

Зал

міської ради

24

Цурка

Ірина Петрівна

ФОП Мейнарович В.В.

Головний бухгалтер

І — ІІ Субота

з 1400 до 1600

Вул. Горького

буд. 23

25

Чавалюк

Георгій Анатолійович

Начальник ПАС №9 УкрнтерАвтосервіс

І - ІІ П`ятниця

з 1200 до 1400

Зал

міської ради

26

Чичирко

Максим Володимирович

Міська рада,

секретар

Вівторок

з 0800 до 1300

Міська рада

каб. 7