Заходи присвячені захисникам України та їхнім родинам.

Протягом минулого тижня в місті Овруч майже щодня проходили заходи, присвячені захисникам України та їхнім родинам. Головою ветеранської організації міста Лідією Мойсеєнко разом з представниками управління соціального захисту Овруцького району та голову ветеранської організації воїнів АТО Шериним М.В. було здійснено виїзд до родин, члени яких загинули в АТО боронячи суверенітет нашої держави, а їх, нажаль в районі 20 чоловік, в місті – 4.
Також, при міській раді у формі засідання круглого столу відбулась зустріч з родинами загиблих в АТО, яким присвоєно звання Почесний громадянин міста (посмертно). На зустрічі були присутніми міський голова Іван Коруд, голова Овруцької районної державної адміністрації Юрій Дивинський, начальник управління праці та соціального захисту населення Овруцького району Тетяна Халімончук, депутат Овруцької міської ради Володимир Доброноженко, голова міської ради ветеранів Лідія Мойсеєнко, голова Овруцької районної спілки ветеранів АТО Микола Шерин та члени сімей загиблих героїв АТО. У ході засідання представники управління праці донесли інформацію до присутніх, якими пільгами мають право користуватись члени сімей загиблих та відповіли на ряд запитань присутніх. Нажаль, сьогодні гостро стоїть проблема безкоштовного проїзду, адже водії не завжди дотримуються законодавства та не дають змоги скористатись пільговим безкоштовним проїздом родинам, які мають на це законне право. Міським головою був запрошений Володимир Мошковський – директор АТП 11847, який завірив, що буде особисто контролювати дотримання водіями АТП норм та вимог чинного законодавства з цього актуального питання.
В середу 12 жовтня на базі центральної районної бібліотеки для дорослих ім. А. Малишка відбулась зустріч з учасниками антитерористичної операції на Сході України та учнями старших класів ЗОШ № 4 м. Овруч. Працівниками бібліотеки було підготовлено невеличку презентацію для присутніх. Діти задавали питання, а молоді ветерани давали на них болючі відповіді та закликали цінити мир. 
Виконкомом міської ради було створено книгу подяки ветеранам АТО, до заповнення якої, після розмови, залучились діти. Зараз книга подяки знаходиться в Артвітальні бібліотеки та буде знаходитись там до 6 грудня. Тож, всі хто має що сказати ветеранам АТО можуть залучитися та написати декілька теплих рядків.
13 жовтня розпочалось з покладання квітів по пам’ятників та меморіальних дощок міста. Міський голова Іван Коруд разом з представникам громадських ветеранських організацій та керівництвом Овруцького міського об’єднаного військкомату поклали квіти та вшанували пам’ять героїв, що у всі часи боронили наше місто та країну від ворога та виконували свій професійний та громадський обов’язок.
О 12-00 того ж дня в Районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня Захисника України, який поєднав у собі ще два свята – День Українського Козацтва та православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. 
Згідно подання, наданого керівниками установ та громадських організацій, міський голова Іван Коруд нагородив грамотами та грошовою винагородою 9-х захисників та захисниць України. Членам родин загиблих героїв (6 чоловік) було вручено грошову допомогу. Варто зазначити, що під час вручення допомоги сім’ям загиблих, зал виказав свою подяку та співчуття піднявшись зі своїх місць та аплодував стоячи. 
21 герой того дня отримав медаль за участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України з рук військового комісару, міського голови, голови Овруцької РДА та голови Овруцької районної ради під крики залу «Слава героям». 
14 жовтня в нашому місті вперше було проведено квест «Ігри Патріотів», у якому прийняли участь 5 команд – учні 11-х класів шкіл та ліцею міста. Квест відкрив міський голова Іван Коруд на першій «станції» Танковій площі та побажав приємно провести день, відволіктись від комп’ютерів і трішки більше познайомитись з нашим містом та його історією. 
Команди мали пройти шість так званих «станцій», отримавши на кожній нове завдання, розгадавши яке можливо було потрапити до наступної станції. По периметру міста також були розташовані додаткові завдання на кмітливість, які давали змогу зменшити час проходження квесту для команди. 
Отже, перше місто зайняла команда Оврукцького професійного ліцею, друге – ЗОШ № 4, третє – ЗОШ № 1. Кожна команда отримала сертифікат на відвідування піцерії та квитки в кінотеатр «Україна». Команди гімназії та ЗОШ № 3 отримали квитки в кіно та солодкий подарунок. 
Протягом всього дня в місті проходили спортивні заходи – гра у міні-футбол за участю команд дівчат з Овруча, Коростеня, Коростенського району та Бондарів та команд хлопчиків – з Овруча, Бігуня, Першотравневого та Бондарів. Дорослі мали змогу позмагатись в настільному тенісі (перше місце – Купріянчук Володимир), шахах (перше місце – Гетьман Віктор) та шашках (перше місце – Медведчук Петро). 
Традиційно, о 14-00 розпочався футбольний матч між командами с.м.т. Народичі та с. Ігнатпіль, де перемогу з рахунком 4:0 виборола команда з Народичів.
Після оголошення початку гри міський голова Іван Коруд разом з горовою Овруцької райдержадміністрації Юрієм Дивинським та волонтерами відбули у зону проведення АТО, де привітали героїв з днем захисника України.
 
Все новости