виконавчого комітету

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання у місті Овручі районної Програми щодо протидії наркоманії на 2012-2015 роки."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від  20.12.2012 року №256 «Про затвердження заходів щодо виконання в м. Овручі районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів на 2013-2017 роки» та підготовку і відзначення Міжнародного дня інвалідів."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження заходів щодо організації святкування в м. Овруч Дня Святого Миколая, Нового року та Різдвяних свят"

Проект рішення виконкому міської ради "Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік"

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на І-й квартал 2016 року"

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан охорони праці на підприємствах, організаціях і установах, розташованих на території міста та профілактику виробничого травматизму."

Проект рішення виконкому міської ради "Про виконання рішення виконкому міської ради від 17.05.2015 року № 60  «Про затвердження заходів щодо виконання звернень і пропозицій, висловлених на зборах громадян м. Овруча»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проект міського бюджету на 2016 рік"

Проект рішення виконкому міської ради "Про правила благоустрою території у м. Овруч"

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на 2016 рік"

Проект рішення виконкому міської ради "Про фінансово-господарський стан коммунального підприємства «Комунальник» Овруцької міської ради»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження на 2016 рік розміру технологічних витрат питної води при транспортуванні та норм витрат питної води для споживачів."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2015 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про визначення на 2016 рік підприємства та видів громадських робіт для засуджених і притягнутих до адміністративної відповідальності осіб."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан роботи по розгляду звернень громадян за 2015 рік"

Проект рішення виконкому міської ради "Про підсумки виконання Плану заходів щодо здійснення в м. Овруч програми запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 20.03.2013 року № 44"

Проект рішення виконкому міської ради "Про санітарний стан в м. Овруч"

Проект рішення виконкому міської ради "Про виконання міського бюджету за 2015 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди комунального майна та надання дозволу КП «Комунальник» на укладання договору оренди"

Проект рішення виконкому міської ради "Про видалення зелених насаджень."

Проект рішення виконкому міської ради "Про закріплення територій міста за підприємствами, організаціями та установами"

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан правопорядку в м. Овручі та заходи щодо профілактики злочинності"

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження переліку посадових осіб, які уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення"

Проект рішення виконкому міської ради "Про внесення змін до Положення про експертну комісію виконкому Овруцької міської ради"

Проект рішення виконкому міської ради "Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2016 рік."

Проект рішення виконкому міської ради "Про погодження розпорядку роботи для двірників та робітників з благоустрою КП «Комунальник» Овруцької міської ради та графіку виїзду автотранспорту для прибирання сміття"

Проект рішення виконкому міської ради "Про розгляд звернення директора ТОВ «Алмаз - лото» про встановлення розпорядку роботи пунктів розповсюдження державної лотереї по вул. Сабурова, 66 та по вул. Радянській, 39/11."

Проект рішення виконкому міської ради "Про встановлення розпорядку роботи орендованої тимчасової споруди «Твій хліб» по вул. Б.Хмельницького, 34."

Проект рішення виконкому міської ради "Про встановлення розпорядку роботи АЗС № 53 в орендованому приміщенні по вул. Сабурова,18-г."

Проект рішення виконкому міської ради "Про встановлення розпорядку роботи магазину - бару по вул. Київській, 15 а."

Проект рішення виконкому міської ради "Про результати перевірки фінансово-господарського стану  КП «Комунальник» Овруцької міської ради."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги КП „Комунальник” Овруцької міської ради"

Проект рішення виконкому міської ради "Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 19.11.2015 року № 9"

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження заходів по виконанню критичних зауважень та пропозицій, висловлених на зустрічах громадян м. Овруч з міським головою"

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та проведення у місті Овручі свята Масляної."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження переліку посадових осіб, які уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення"

Проект рішення виконкому міської ради "Про передачу функцій з видачі довідок до КП «Комунальник» Овруцької міської ради"

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ-й квартал 2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження плану заходів, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста"

Проект рішення виконкому міської ради "Про роботу в м. Овруч громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону"

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання дозволу учасникам клубу «Первоцвіт» на право виносної торгівлі в м. Овручі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження на 2016 рікрозміру технологічних витрат питної води при транспортуванні та норм витрат питної води для споживачів."

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання КП «Комунальник» Овруцької міської ради функцій та повноважень ритуальної служби на території м. Овруч"

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та святкування у місті Дня Перемоги у Другій світовій війни."

Проект рішення виконкому міської ради "Про встановлення розпорядку роботи магазину «ЧАКО» в орендованому приміщенні по вул. Тараса Шевченка, 58."

Проект рішення виконкому міської ради "Про розгляд звернення директора ТОВ «Ліспром Україна» про надання згоди на виготовлення проектної документації на перенесення повітряних ліній електропередач."

Проект рішення виконкому міської ради "Про закріплення територій міста за підприємствами, організаціями і установами та проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста"

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста"

Проект рішення виконкому міської ради "Про видалення зелених насаджень."

Проект рішення виконкому міської ради "Про виконання міського бюджету за I квартал 2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан роботи по розгляду звернень громадян за І квартал 2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про об’єкти, які є комунальною власністю територіальної громади м. Овруч."

Проект рішення виконкому міської ради "Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 19.11.2015 року № 10"

Проект рішення виконкому міської ради "Про створення координаційної ради у справах ветеранів м.Овруч"

Проект рішення виконкому міської ради "Про розгляд листа Державного підприємства «Житомирський науково – виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про встановлення розпорядку роботи магазину - бару «Оксамит» по вул. Тараса Шевченка, 126 а."

Проект рішення виконкому міської ради "Про проведення у м.Овруч весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста і хід виконання рішення виконкому від 24.03.2016 року №38 «Про затвердження ситуаційних схем закріплених територій благоустрою за підприємствами, установами, організаціями, ФОП та жителями міста з метою покращення санітарного стану та благоустрою міста».."

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання згоди на розміщення дитячих атракціонів по вул. Гетьмана Виговського, 24"

Проект рішення виконкому міської ради "Про видалення зелених насаджень"

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруча. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про результати ревізії міського бюджету та фінансово- господарської діяльності Овруцької міської ради за період з 01.01.2014 по 01.01.2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення в м. Овруч Дня захисту дітей."

Проект рішення виконкому міської ради "Про розгляд інвестиційних проектів."

Проект рішення виконкому міської ради "Про внесення змін до рішень виконкому міської ради від 19.11.2015 року № 10 та від 19.11.2015 року № 9"

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди комунального майна та надання дозволу КП «Комунальник» на укладання договору оренди"

Проект рішення виконкому міської ради "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік по м. Овручу."

Проект рішення виконкому міської ради "Про виконання заходів з благоустрою та санітарної очистки території міста м. Овруч."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку та святкування 1070-ї річниці міста Овруча."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконкому міської ради на ІІІ-й квартал 2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення, житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років."

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання дозволу ТОВ «АВ ФАРМАЦІЯ» на виконання невід’ємних поліпшень в орендованому приміщенні по вул. Б.Хмельницького,26"

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди комунального майна та надання дозволу на укладання договорів оренди"

Проект рішення виконкому міської ради "Про розгляд клопотань Овруцької районної спілки ветеранів афганської війни та Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області"

Проект рішення виконкому міської ради "Про виконання міського бюджету за I квартал 2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан роботи по розгляду звернень громадян у за І півріччя 2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І півріччя 2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруча, затверджених рішеннями виконкому міської ради № 86 від 24.06.2016 року, № 75 від 26.05.2016 року та № 57 від 28.04.2016 року. "

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруча, затверджених рішенням виконкому міської ради № 106 від 20.07.2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про реалізацію в Овруцькій міській раді Закону України «Про доступ до публічної інформації»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 19.07.2012 року № 157 «Про затвердження заходів по виконанню  в м. Овруч районних заходів щодо виконання Закону України «Про Загальнодержавну Програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року»."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в м. Овручі"

Проект рішення виконкому міської ради "Про внесення змін до рішення від 20.07.2016 року № 114 «Про визначення КП «Овруч» виконавцем житлово – комунальних послуг у сфері поводження з побутовими відходами."

Проект рішення виконкому міської ради "Про визначення КП «Гарне місто» виконавцем житлово – комунальних послуг у сфері  утримання будинків і споруд та прибудинкових територій."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження на 2016 рік розміру технологічних витрат питної води при транспортуванні та норм витрат питної води для споживачів."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 24.06.2016 року № 87 “Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років”."

Проект рішення виконкому міської ради "Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІУ квартал 2016року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про доповненняперелікупосадових осіб, які уповноваженіскладати протоколи проадміністративні правопорушення"

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруча, затверджених рішенням виконкому міської ради № 121 від 18.08.2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання дозволу на розміщення атракціонів до 1070-ї річниці міста Овруч"

Проект рішення виконкому міської ради "Про надання дозволу ФОП Михайловій А.О. на право розміщення виїзної торгівлі в м. Овручі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів в м. Овручі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження площ прибудинкових територій за житловими будинками  по м. Овручу"

Проект рішення виконкому міської ради "Про підведення підсумків міського огляду - конкурсу на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору м. Овруча."

Проект рішення виконкому міської ради "Про оголошення Днів жалоби у м. Овручі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про стан злочинності в м. Овручі, заходи щодо профілактики правопорушень і негативних явищ серед неповнолітніх та здійснення контролю співробітниками Овруцького відділення поліції за дотриманням Правил благоустрою та заходи щодо профілактики злочинності."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифу на послуги з вивезення побутових відходів в м. Овручі."

Проект рішення виконкому міської ради "Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруча, затверджених рішенням виконкому міської ради № 138 від 19.09.2016 року."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення."

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження тарифів на послуги з утримання  будинків і спорудта прибудинкових територій"